Proculture: výzkumné, informační a vzdělávací centrum pro umění a kulturu
Registrace do mailinglistu pro zasílání e-bulletinu. Odhlásit se můžete zde.
Culture Action Europe

ProCulture je členem Culture Action Europe

 
Logo Rady uměleckých obcí

ProCulture je sekretariátem Rady uměleckých obcí (RUO)

 
Archiv Národní knihovny

ProCulture je součástí Archivu Národní knihovny

 
Facebook
Koncepce umění
Future City Game
Future City Jobs
Symposium Ostrava
Creative Cities
Konference EU
Domů PodporaStipendia, rezidence
TechSoup

ArtsLink 2010 má uzávěrku již za týden

ArtsLink je program podporující výměnu mezi umělci, uměleckými managery a uměleckými organizacemi Spojených států  a střední/východní Evropou, Ruska a střední Asie. Termín podání přihlášek k podpoře 5 týdenního rezidenčního pobytu v USA je 15. ledna , 2010 pro oblast tance, hudby, divadla, literatury.
ArtsLink je program podporující výměnu mezi umělci, uměleckými managery a uměleckými organizacemi Spojených států a střední/východní Evropou, Ruska a střední Asie. Termín podání přihlášek k podpoře 5 týdenního rezidenčního pobytu v USA je 15. ledna, 2010 pro oblast tance, hudby, divadla, literatury pro oblast výtvarného umění a nových médií bude uzávěrka v lednu 2011.

ArtsLink Residencies places artists and arts managers from Eastern and Central Europe, Russia, Central Asia and the Caucasus - ArtsLink Fellows - at US arts organizations for five-week residencies. Host organizations are selected by CEC staff from an application process open to non-profit organizations from all fifty US states. We alternate the disciplines that we fund each year, so please check below to determine when you should apply.


January 15, 2010 deadline - performing arts and literature

January 2011 deadline - visual and media artsPlease note: You do not need to have any contacts in the US to apply for this program

     * Guidelines and Applications
    * FAQ
    * Past Residencies
  
Eligible Countries: Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Georgia, Hungary, Kazakhstan, Kosovo, Kyrgyzstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Mongolia, Montenegro, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan.

(08.01.2010) ZDROJ: Artslink
ProCulture

  © 2003-2023 vydává ProCulture o.s.
   ISSN 1214-8369
 © 2023 Webhosting SmartWEB.CZ |  Optimalizace stránek e4you s.r.o.