Proculture: výzkumné, informační a vzdělávací centrum pro umění a kulturu
Registrace do mailinglistu pro zasílání e-bulletinu. Odhlásit se můžete zde.
Culture Action Europe

ProCulture je členem Culture Action Europe

Logo Rady uměleckých obcí

ProCulture je sekretariátem Rady uměleckých obcí (RUO)

Archiv Národní knihovny

ProCulture je součástí Archivu Národní knihovny

Symposium Ostrava
Koncepce umění
Creative Cities
Future City Game
Future City Jobs
Konference EU
Domů Burza
TechSoup

Dvě volná místa v obchodním oddělení Divadla pod Palmovkou

Divadlo pod Palmovkou, příspěvková organizace hl.m. Prahy, vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí obchodního oddělení a obchodní referent/ka v Divadle pod Palmovkou. Pozice jsou k dispozici od 1. září 2011. Strukturovaný životopis a motivační dopis spolu s doklady o vzdělání a praxi předkládejte do 21. dubna 2011.
Výběrové řízení na pozici vedoucí obchodního Divadla pod Palmovkou
Ředitel Divadla pod Palmovkou, příspěvkové organizace hl. m. Prahy,  vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí obchodního oddělení

Náplň práce:

•   organizační vedení týmu obchodního oddělení
•   nábor diváků na divadelní  představení (pro veřejnost, školy i v rámci festivalů a
     přehlídek)
•   vyhledávaní nových firemních partnerů a sjednávání pronájmů
•   vyhledávání nových forem prodeje představení

Požadavky:

•    minimálně vyšší odborné nebo VŠ vzdělání vítáno
•    výborná práce na PC (Word, Excel, internet, PowerPoint)
•    marketingový cit a přístup, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, iniciativa,
     spolehlivost, časová flexibilita
•   předpoklady pro týmovou práci, komunikativnost, kreativita
•   schopnost samostatného vedení týmu, kreativní přístup
•   výborná znalost českého jazyka, znalost angličtiny či jiného cizího jazyka vítána

Nástup 1. září 2011, případně dle dohody, platová třída dle dosaženého vzdělání a praxe

Přihlášku s přiloženým strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, doklady o vzdělání a praxi, popř. další související činnosti zašlete nejpozději do 21. března 2011 na adresu: Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, Praha 8 – Libeň (k rukám ing. Věry Taborské)

Výběrové řízení na pozici obchodní referent/ka Divadla pod Palmovkou
Ředitel Divadla pod Palmovkou, příspěvkové organizace hl. m. Prahy,  vypisuje výběrové řízení na pozici Obchodní referent/ka.

•    nábor diváků na divadelní  představení (pro veřejnost a školy i  v rámci festivalů a přehlídek)
•    hromadné objednávky, jednání s firemními partnery
•    vytváření  databází a jejich praktické využívání

Požadavky:

•    minimálně úplné SŠ vzdělání, vyšší odborné nebo VŠ vzdělání vítáno
•    marketingový cit a přístup, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, iniciativa, Spolehlivost, časová flexibilita
•    předpoklady pro týmovou práci, komunikativnost

Přihlášku s přiloženým strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, doklady o vzdělání a praxi, popř. další související činnosti zašlete nejpozději do 21. března 2011 na adresu: Divadlo pod Palmovkou Zenklova 34, Praha 8 – Libeň (k rukám ing. Věry Taborské)

Zdroj: barbara.tumova@divadlpopodpalmovkou

(24.03.2011)
Nezávislá kultura má nového spojence: jlbjlt.net