Proculture: výzkumné, informační a vzdělávací centrum pro umění a kulturu
Registrace do mailinglistu pro zasílání e-bulletinu. Odhlásit se můžete zde.
Culture Action Europe

ProCulture je členem Culture Action Europe

 
Logo Rady uměleckých obcí

ProCulture je sekretariátem Rady uměleckých obcí (RUO)

 
Archiv Národní knihovny

ProCulture je součástí Archivu Národní knihovny

 
Facebook
Konference EU
Future City Game
Koncepce umění
Symposium Ostrava
Creative Cities
Future City Jobs
Domů PodporaCeny, soutěže
TechSoup

Nový grantový program Getty Images v oblasti fotografie

Getty Images rozšiřuje svůj stávající program "Editorial Photography Program" o novou grantovou aktivitu,  která je směřována k umělecké komunitě fotografů/fotografek zachycujících činnost neziskového sektoru. Nový program nese název "Getty Images Grants for Good". V rámci tohoto programu budou v roce 2009 uděleny dvěma fotografům/fotografkám ceny ve výši 15.000 USD a to na prokrytí nákladů spojených s tvorbou přesvědčivého vizuálního svědectví o neziskové organizaci, kterou obdivují. Vzniklé fotografie mají vypovídat nejen o organizaci jako takové, ale zejména o práci, kterou ta která organizace realizuje. Uzávěrka pro předkládání grantových žádostí je 15. dubna 2009.

Getty Images Photographer Grant Program to Nonprofit Sector

Getty Images has announced an  expansion of its editorial photography grant program to involve  the creative community in recognizing the good work of the non-profit sector. The new "Getty Images Grants for Good" program  will award two photographers $15,000 each to cover costs associ-  ated with creating compelling imagery to raise awareness about  the issues and work of a nonprofit they admire. In addition to the cash prize, the winning photographers will  have the option to collaborate with Getty Images' team of art  directors, photo editors, and producers during the execution of  their project. The resulting work will be showcased on the company's Web site and will be used by the nonprofit to develop more  powerful visual communications.
The Getty Images Grants Program is an offshoot of the Grants for  Editorial Photography program, which awards five grants of  $20,000 annually in support of visionary new work by established  and rising photojournalists. The next deadline for the editorial  photography program is May 15, 2009.

Contact:

grants2@gettyimages.com

Application requirements a guidelines

Application form

Grants for Good FAQ

Deadline: April 15, 2009

(01.03.2009) ZDROJ: Getty Images
Nezávislá kultura má nového spojence: jlbjlt.net

  © 2003-2023 vydává ProCulture o.s.
   ISSN 1214-8369
 © 2023 Webhosting SmartWEB.CZ |  Optimalizace stránek e4you s.r.o.