Proculture: výzkumné, informační a vzdělávací centrum pro umění a kulturu
Registrace do mailinglistu pro zasílání e-bulletinu. Odhlásit se můžete zde.
Culture Action Europe

ProCulture je členem Culture Action Europe

 
Logo Rady uměleckých obcí

ProCulture je sekretariátem Rady uměleckých obcí (RUO)

 
Archiv Národní knihovny

ProCulture je součástí Archivu Národní knihovny

 
Facebook
Creative Cities
Future City Jobs
Konference EU
Symposium Ostrava
Koncepce umění
Future City Game
Domů ArtsInfoDesign
TechSoup

Design Supermarket 08

Občanské sdružení Tai.lab pořádá ve spolupráci s Vysokou školou uměleckoprůmyslovou a Národním památkovým ústavem SUPERMARKET´08 designfest, který se koná ve dnech 12. - 14. prosince 2008 v renesančním domě u Voříkovských, Liliová 5, Praha 1, Staré město. Již druhý ročník předvánočního festivalu mladého designu Supermarket´08. Setkáte se zde s produktovým a nábytkovým designem, designem porcelánu, keramiky, skla, designových objektů, šperků i módy. Svá díla na Supermarketu vystaví designéři již etablovaní i začínající, absolventi škol i designéři-studenti, solitérní tvůrci i zformovaná designová studia.
na SUPERMARKET designfestu můžete vidět a nakoupit design od: AAKK forever, AU!, BOAdesign, brothersdesign, Dark.a.Yes, E:be, easy peasy, Evy, fashiondesigners, chatty, CHI-CHI, jara design, katarze, KoprBooks, kotec, leeda, Lenka Malíská, Markétky, muset fashion design, MY&K, NAJS design, No., olo-dressing, plusminuslabel, SUPERMARKET wc, suprodesign, voala.eu, VOHOZ, whitefruits, Zdeněk Vacek, Zuzana Veselá a dalších.
Občanské sdružení Tai.lab, které vzniklo za účelem podpory především mladých tvůrců z oblastí designu, užitého umění, architektury a intermediálních projektů v ČR.
Kontakt: info[zavinac]tailab[tecka]org
(08.12.2008) ZDROJ: Občanské sdružení Tai Lab
ProCulture

  © 2003-2023 vydává ProCulture o.s.
   ISSN 1214-8369
 © 2023 Webhosting SmartWEB.CZ |  Optimalizace stránek e4you s.r.o.